Jar v záhrade! Nepremeškajte jarné zľavy na vybrané produkty.

bg image

Zrodené na Slovensku

Nechajte sa očariť krásou a kvalitou betónových obkladových prvkov Krytex Classic.

Kontaktovať
Kontaktné údaje a budova sídla Krytex Martin,

Krytex-stavebné centrum, s.r.o.

Rodinný podnik s dlhoročnými výrobnými skúsenosťami.

Firma bola založená v Martine v roku 1990 ako malá živnosť. Postupom času si získala dôveru tisícov zákazníkov a zaradila sa medzi popredných slovenských výrobcov betónových obkladov a výrobkov architektonického betónu.

Frame 39483

Náš showroom

Navštívte náš showroom, kde si môžete pozrieť a chytiť reálne vzorky tehlových obkladov s použitím rôznych odtieňov škárovacích mált, vzorky kamenných obkladov či kvalitných dlažieb a plotových striešok. Radi Vám pomôžeme s výberom tej pravej kombinácie pre Váš dom, alebo záhradu.

Frame 39486

Krédom je kvalita a profesionalita

Starostlivosť o zákazníka, úcta a rešpekt k jeho požiadavkám a rozsiahle vedomosti o výrobkoch. Nákupom u nás dostávate odborné rady a najvyšší štandard profesionálnych služieb.

Frame 39484

Poradenstvo

Ponúkame Vám kompletný servis, poradenstvo, riešenie detailov a výber materiálov tak, aby každá zrealizovaná plocha mala vytúžený vzhľad s dlhou a bezstarostnou životnosťou.

Frame 39485

Dizajn a rôznorodosť

Štruktúra a povrch betónových obkladov pôsobia absolútne realisticky v dokonalej harmónii s prírodnými materiálmi. Imitácia starej tehly alebo starého dreva vyrobeného z betónu sú na nerozoznanie od originálu.

image 11

ZASIELANIE VZORIEK

image 12

SLUŽBY V OBLASTI DOPRAVY

image 11 (1)

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

image-4-2-65c0d34daab43

O našej výrobe

Betón

Betón je niečo tak všedné, že už mu pomaly nevenujeme žiadnu pozornosť. Pritom je to zázračný materiál. Je chemicky stály, neuveriteľne trvácny a čo poteší každého hospodára, aj relatívne lacný.

Prírodné zložky ako štrkopiesok, biely cement, voda a oxidované železité pigmenty vytvárajú ekologický a trvácny betón, ktorý je prefarbený v celom svojom priereze. Dokonalý tvar a formu vtisnú betónu špeciálne silikónové formy, v ktorých sa betónová zmes zavibruje a vytvrdne. Výsledkom sú presné kópie a imitácie rôznych typov prírodných kameňov, starých pálených tehál alebo drevených podvalov. Pri výrobe dbáme na ekológiu a ochranu životného prostredia. Dodržiavame čistotu výrobného procesu, recyklujeme s ohľadom na ekológiu a separujeme odpad.

Layer_1

Výber a namiešanie správneho pomeru surovín pre dosiahnutie požadovaných vlastností betónu.

Layer_1 (1)

Betón je počas výroby prefarbený v celom priereze. Farby sú teda odolné a verné.

Layer_1 (2)

Výrobou v špeciálnych formách dosahujeme dokonalý reliéf a prirodzený tvar.