Tehla a kameň sú od nepamäti zviazané s človekom a jeho najbližším okolím.

Máme v ponuke viac ako 70 možných prevedení fasádnych obkladov pre váš vysnívaný projekt.

Rodinný podnik s dlhoročnými výrobnými skúsenosťami.

Firma bola založená v Martine v roku 1990 ako malá živnosť. Postupom času si získala dôveru tisícov zákazníkov a zaradila sa medzi popredných slovenských výrobcov betónových obkladov a výrobkov architektonického betónu.

Náš showroom

Navštívte náš showroom, kde si môžete pozrieť a chytiť reálne vzorky tehlových obkladov s použitím rôznych odtieňov škárovacích mált, vzorky kamenných obkladov či kvalitných dlažieb a plotových striešok. Radi Vám pomôžeme s výberom tej pravej kombinácie pre Váš dom, alebo záhradu.

Krédom je kvalita a profesionalita

Starostlivosť o zákazníka, úcta a rešpekt k jeho požiadavkám a rozsiahle vedomosti o výrobkoch. Nákupom u nás dostávate odborné rady a najvyšší štandard profesionálnych služieb.

Poradenstvo

Ponúkame Vám kompletný servis, poradenstvo, riešenie detailov a výber materiálov tak, aby každá zrealizovaná plocha mala vytúžený vzhľad s dlhou a bezstarostnou životnosťou.

Dizajn a rôznorodosť

Štruktúra a povrch betónových obkladov pôsobia absolútne realisticky v dokonalej harmónii s prírodnými materiálmi. Imitácia starej tehly alebo starého dreva vyrobeného z betónu sú na nerozoznanie od originálu.

Tehlové a kamenné obklady

Krytex

Zasielanie vzoriek

Služby v oblasti dopravy

Individuálny prístup

Krytex
Prečo si vybrať naše výrobky

Navštívte nás

Pri osobnom stretnutí Vám ukážeme všetky varianty a možnosti použitia, pomôžeme Vám pri riešení detailov a technických riešení.

Kontakt